Hürriyet Mah Akgül Sk No : 17 Kağıthane İstanbul
0212 230 29 62
0535 396 90 00
Ücretsiz Keşif

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Mayadoor

tamamen mayadoor alüminyum gelişen teknoloji ile birlikte donatılmıştır.

Mayadoor siz değerli müşterilerimizin isteği ve kullanım alanlarına göre istenilen ölçü ve ebatlara göre imal edilebilir ve uygulanır .

tamamen alüminyumdan imal edilmektedir sessiz çalışma ve gürültüsüz çalışma ile siz değerli kullanıcılarına konfor sağlamaktadır.

24 volt fırçasız motoru ile enerji tasarrufu sağlamaktadır .

Tüm elektronik aksam 12/24 volt enerji ile çalışmaktadır doğabilecek elektirik kaçaklarına karşı güvenlik can sigortası bulunmaktadır.

ve modelleri iki sabit iki açılım tek sabit tek açılım ve teleskopik olarak geniş geçiş kullanım alanı sağlamaktadır .

Mayadoor cam detay ve acil çıkış yangın anında otomatik olarak açılır ve tahliye durumunda engel çıkarmadan sorunsuz çalışır.

Mayadoor kullanım alanları gün geçtikçe artmaktadır.

Kullanım alanları başta hastaneler diş kliniği otel kapalı çalışma alanları market akaryakıt istasyonları bankalar marketler olmak üzere birçok alanda kullanım kolaylığı ile ön planda yer almaktadır .

Mayadoor tamamen emniyeti ön planda tutmaktadır ,yan emniyet fotosel sayesinde güvenliği ilk sırada tutmaktadır.

Mayadoor elektrik kesintilerine karşı da rahat kullanım sağlamaktadır elektrik kesildiğinde otomatik olarak dereye giren güç kaynağı sayesinde kesintisiz çalışma sunmaktadır.

Mayadoor kullanılan cam kalınlıkları 4+4 lamine 5+5 lamine 10 mm temperli cam olarak kullanılarak camlar tamamen özellikleri ile boyanabilir ve güvenliği ön planda tutmaktadır boy emniyet fotoselleri sayesinde tam güvenlik sunmaktadır .

Mayadoor ayarlanabilir radarları sayesinde maksimum genişlikte algılama sensörü ve şifre panel kart tanıma ve parmak izi sayesinde güvenlikli ortamlar için ideal bir çözüm sunmaktadır.