Hürriyet Mah Akgül Sk No : 17 Kağıthane İstanbul
0212 230 29 62
0535 396 90 00
Ücretsiz Keşif
captcha

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Mayadoor alüminyum ısı yalıtım doğrama 3 katmandan oluşmaktadır.

Dış yüzey alüminyum orta kısım pvc iç yüzey alüminyum dan oluşmaktadır .

İmalat şekli istenilen ölçü ve projeye uygun şekilde üretmek için

İstenilen elektrostatik fırın toz boya ile boyanır veya seçilen eloksal rengi ile üretim yapılır .

İstenilen projeye veya ölçülere göre 45 derece açı ile dış kasa alüminyum testere ile kesilir ve alüminyum köşe takozları ısı ses kaybını önleyecek epoksi ile köşelere konulur ve 10 ile 15 dakika beklendikten sonra alüminyum ısı yalıtımlı doğrama için üretilen köşe pres ile vidasız bir şekilde alüminyum ısı yalıtımlı Çuhadaroğlu birleşim yapılır .

Alüminyum ısı yalıtımlı orta kayıt malzemesi kesilir ve saray alüminyum orta kayıt malzemesi birleşim yerine epoksi malzemesi konulur ve çektirme paslanmaz vida ile vidalanır .

Açılır pencere veya kapı ölçüsü çıkmış olup bu istenilen pencere için ısı yalıtımlı pencere kanat profili kesilir ve çift açılım Roto pencere aksesuarı ve kolu alüminyum üzerine monte edilir .

Asaş alüminyum dış cam kauçuk ve pvc fitilleri çekilir , ısı cam şişe cam konfor cam olarak belirlenen ölçülerde Ve montaja hazır duruma gelmiştir.

Alüminyum ısı yalıtımlı pencere ve doğrama montaj nasıl yapılır ?

Çelik konstrüksiyondan yapılmış pencere kör kasa öncelikle monte edilir .

Kenarları epoksi ve izalasyon malzemesi ile izole edilir .

Kör kasaya alüminyum ısı yalıtımlı pencereyi montaj yapmadan önce nörton ısı yalıtımı sağlamak için çelik konstrüksiyon üzerine çekilir ve alüminyum ısı yalıtım doğrama montaj yapılacak yere konur .

Teraziye alınır montaj yapılacak ve vidalama yerleri iç ve dış alüminyum üzerinde 4x8 matkap uçlu vida ile vidalanır orta kısmında buluna pvc ısı ve terlemeyi önleyici malzemeden kesinlikle montaj işlemi yapılmaz .

Montaj işlemi bittikten sonra seçilen nitelikli veya niteliksiz cam iç kısmında bulunan alüminyum çıtalar sökülür ve pvc ayarlı cam takozu konur .

Alüminyum ısı yalıtımlı pencere veya doğramaya göre imal edilmiş olan cam takılır ve iç alüminyum cam çıtası takılır ve cam ile çıta arasındaki kalan boşluğa uygun imal edilmiş ve iletgenliği terlemeyi önleyecek fitil çekilir ve böylece montaj kısmı bitmiştir.