Hürriyet Mah Akgül Sk No : 17 Kağıthane İstanbul
0212 230 29 62
0535 396 90 00
Ücretsiz Keşif
captcha

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Hareketli Kış Bahçesi

Mayadoor her mevsim yaşanabilir alanlar için ve günün yorgunluğunu çıkarmanız için mayadoor olarak size tasarladığımız özel ve açık alanlarda rahatça yemeğinizi yerken ve kahvenizi yudumlarken konforu her mevsim yaşayabilirsiniz.

Ailenize ve farklı yaşam alanı sunmak için projenize ve evinize uygun

uygulamaktayız.

Yazın gölgelik ve ferah bir ortam kışın ise sıcak bir alan sunmaktayız .

Tamamen yağmur kar ve tüm olumsuz hava şartlarına dayanıklı olan ürünümüz size ve ailenize güvenli yaşam alanı sunmaktadır.

Mayadoor kış bahçesi modellerimiz ve teknik özellikleri.

Pergola tamamen alüminyum dan imal edilmiş olan ürününüz 12/24 volt led aydınlatmalı ve istenilen Ral rengine boyanabilir üst kısmı somfy motor kumanda sayesinde açılıp kapanabilir alan ile geceleri yıldızların altında uyumak isteyeceğiniz bir yaşam alanı sunmaktayız .

Yan tarafları ise katlanabilir ve ısı yalıtımlı konfor cam ile oluşabilecek hava şartlarından yazlar daha yaz kışlar daha konforlu geçecektir.

Mayadoor new pergola sistem özel açılır kapanır motor mekanizması .

Special automatic opening mechanism.

Taşıyıcı alüminyum profiller ile üst kısmında hareketli alüminyum lamellerden oluşturulmuş bir sistemdir .

Güneşten korunma amaçlı tasarlanmş yarı açık çatı sistemi olup hareketli lameller sayesinde gölgelendirme seviyesini ayarlanabilmektedir.

Lamellerde özel su tahliye kanalları sayesinde açılıp kapanma esnasında içeri su girmesini engellemektedir.

Geniş kesitli düz formdaki güneş taşıyıcılar sayesinde sistemin yanda açık kalan kısımlarına cam balkon , cam sürme sistemi , giyotin somfy motor ve kumanda sitemi ile istediğiniz ortam sunmaktadır.

FD 60 katlanır ısı yalıtımlı ve konfor cam ile temiz alana sahip olabilirsiniz .

Mayadoor olarak oluşabilececek hava şartlarına karşı testleri yapılmış olup,kar yükü m2 150 kg rüzgar yükü dayanım kapasitesi 179 km/h olarak hesaplanmıştır.

Mayadoor Glass sistem tamamen ısı ve ses yalıtımlı olarak tasarlanmış olup yan ve üst kısmında tamamen cam kullanılmaktadır.

Cam seçenekleri olarak 4+4 lamine + hava boşluğu + 6 ve ya 8 mm konfor temperli cam olarak imal edilebilir ve camın iç kısmına argon gazı konularak güneşin zararlı ışınlarından zarar görmenizi ve ferah konforlu alan da yılın 365 günü 24 saat olarak yaşanabilir alan sunmaktayız .

Yan taraflarını ise ısı yalıtımlı çuhadaroğlu alüminyum sürme  ve hebeşibe sürme ısı yalıtımlı alüminyum profiller ile yapılacak sistem sayesinde ısı kaybı yaşamadan enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz .

Mayadoor Glass alman Rehau sistem profiller saye sinde kış bahçenizi daha estetik görünüm sağlamakla beraber sağlam ve temiz bir ortama sahip olabilirsiniz.

Mayadoor eco tamamen alüminyum ve su geçirmez özelliğe sahip ürün olmakla berber ekonomik olarakda tasarlanmıştır .

Arka taşıyıcı ve sistem ara ve ön su tahliye dere profili ile suyu kolay bir şekilde dışarıya aktarmaktadır.

Üst kısmı polikarbon levha ile kapanmaktadır .

Polikarbon levha kalınlıkları 8-10-12-14-16-18-20 mm olmak la ve istenilen kalınlıkta üretilebilir  villanızın ve evinizin görünümünü bozmaz.

Mayador kullanılan tüm alanlar otel restaurant cafe site villa özel mülk havuz kenarı otel olarak talep edilmektedir.